10 عادت افراد بسیار کاریزماتیک

پنجشنبه 22 مهر 1395 06:49 ب.ظ

 

10 عادت افراد بسیار کاریزماتیک

 • 10 عادت افراد بسیار کاریزماتیک

  افراد کاریزماتیک عادت‌های مخصوص به خودشان را دارند که با یادگیری و مرور آن‌ها می‌توان یک وجهه‌ی کاریزماتیک پیدا کرد. در این مقاله ۱۰ عادت آنان آورده شده است.

  ۱. آنها بیش از آن که سخن بگویند، گوش می‌دهند.

  سوال بپرسید. تماس چشمی را حفظ کنید. لبخند بزنید. ابرو درهم بکشید و سر خود را به علامت توافق یا جز آن تکان دهید. خیلی با صحبت و کلمه پاسخ ندهید. پاسخ‌هایتان بیشتر بدون ابراز کلمه باشد.

  این تمام چیزی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید به مردم القاء کنید مهم هستند.

  سپس هنگام صحبت کردن، تا هنگامی که از شما خواسته نشده است، از پند دادن بپرهیزید. گوش دادن بیشتر از پند و اندرز دادن نشان دهنده‌ی این است که شما به طرفتان اهمیت می‌دهید، دلیل این امر آن است که هنگام نصیحت کردن، شما بیشتر نشان می‌دهید درباره‌ی خودتان سخن می‌گویید و نه آنان.

  باور نمی‌کنید؟ جمله‌ی "اگر من جای شما بودم چنین می‌کردم…”درباره‌ی کیست؟ شما یا دیگران؟

  تنها هنگامی که مطلب مهمی برای گفتن دارید سخن بگویید، همیشه اهمیت را به عنوان چیزی تعریف کنید که برای دیگران اهمیت دارد، نه شما.

  2. آنها شنیدن انتخاب‌گرانه را تمرین نمی‌کنند

  بعضی از افراد- تضمین می‌کنم افرادی از این دست را می‌شناسید – این توانایی را دارند هر گفته‌ای از آدم‌هایی بشنوند که به نوعی حس می‌کنند پایین‌تر از سطح خودشان هستند.

  مطمئن شوید با آنها سخن می‌گویید، ولی سقوط یک درخت در جنگل صدایی درست نمی‌کند، زیرا در واقع کسی برای شنیدن وجود ندارد.

  آدم‌های بسیار کاریزما و فرهمند، تقریبا به سخن همه گوش می‌دهند و صرف‌نظر از مقام یا موقعیت اجتماعی ما، به همه‌ی ما این حس را می‌دهند که با آنها چیزی مشترک داریم. زیرا واقعا داریم: ما همه انسانیم.

  ۳. خنزر پنزر را به کنار می‌گذارند

  تلفن خود را چک نکنید. به مانیتور خود نگاه نیندازید. حتی برای یک لحظه به چیز دیگری تمرکز نکنید. اگر شما با وسایل و کار خود مشغول باشید نمی‌توانید با افراد ارتباط برقرار کنید.

  تمام توجه خود را به طرف مقابل هدیه کنید. این هدیه‌ای است که آدم‌های کمی تقدیم می‌کنند. این هدیه تنها، خودش عاملی است که باعث می‌شود دیگران بخواهند دور و بر شما باشند و شما را به یاد خواهند داشت.

  4. آنها پیش ازگرفتن، می‌بخشند و در اغلب اوقات هم چیزی به‌دست نمی‌آورند

  هرگز فکر نکنید به این که چه چیزی می‌توانید بگیرید. بر چیزی تمرکز کنید که می‌توانید فراهم کنید. بخشش یا دهش تنها راه برای ایجاد یک پیوند و رابطه‌ی واقعی است.

  حتی جزیی و حتی برای لحظه‌ای هم که شده است بر چیزی تمرکز که می‌توانید از شخصی دیگر بگیرید، آن‌گاه نشان‌خواهی دارد که تنها شخصی است که واقعا به شما اهمیت می‌دهد.

  5. آنها طوری رفتار نمی‌کنند که گویی مهم هستند…

  تنها اشخاصی که تحت تاثیر احساس غرور و اهمیت بیش از حد به خودتان و ادعاهای‌تان قرار می‌گیرند آدم‌هایی هستند که خود نیز دارای همین ویژگی‌ها هستند. بقیه‌ی ما تحت تاثیر قرار نخواهیم گرفت. ما معذب می‌شویم و اعصابمان به هم می‌ریزد و هنگامی که وارد اتاق می‌شوید از شما متنفریم.

  6. چون آنها می‌دانند دیگران مهم‌ترند

  شما از قبل می‌دانید چه چیز را می‌دانید. عقاید خودتان را می‌دانید. دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خودتان را می‌دانید.

  این اهمیت کافی است. برای این که از قبل مال شما بوده است و شما خوب می‌شناسیدشان. شما که نمی‌توانید از خودتان چیزی بیاموزید.

  اما درباره‌ی دانش دیگران اطلاعی ندارید، و هرکس، فارغ از این که چه کسی است و در چه جایگاهی است، چیزهایی می‌داند که شما نمی‌دانید. و این آنها را بسیار مهم‌تر از شما می‌کند- زیرا آنها کسانی هستند که شما می‌توانید از ایشان بیاموزید.

  7. آنها مانند نورافکن بر دیگران می‌تابند

  هیچ‌آدمی به اندازه‌ی کافی تعریف و تمجید دریافت نمی‌کند. هیچ آدمی. به دیگران از کارهایی که خوب انجام داده‌اند نمی‌گوید. صبر کنید، می‌گویید نمی‌دانید چه کاری را خوب انجام داده‌اند؟

  وظیفه‌ی شماست که بدانید. این وظیفه‌ی شماست که حتی از پیش این مسئله را بدانید.

  نه تنها مردم از تعریف شما قدردانی خواهند کرد، بلکه از این حقیقت که این قدر اهمیت می‌دهید که به کاری که انجام می‌دهند توجه کنید نیز قدردانی می‌کنند. پس کمی بیشتر احساس مهم بودن و موفق بودن می‌کنند.

   8. آنها گزیده سخن می‌گویند

  کلماتی که استفاده می‌کنید بر رفتار و حالت دیگران تاثیر می‌گذارد.

  برای مثال، مجبور نیستید به یک جلسه بروید بلکه باید با دیگران دیدار کنید. مجبور نیستید برای یک مشتری جدید یک سخنرانی و ارائه‌ی جدید درست کنید بلکه می‌توانید شوخی‌ها و مسائل جالب را برای دیگران تعریف کنید. مجبور نیستید حتما به باشگاه بروید، بلکه بیرون از باشگاه می‌توانید ورزش کنید و سلامتی و تناسب اندام خود را حفظ کنید.

  مجبور نیستید با متقاضیان کار مصاحبه کنید، بلکه باید یک شخص‌عالی را برای پیوستن به تیم‌تان انتخاب کنید.

  همه‌ی ما می‌خواهیم با اشخاص شاد، پر هیجان، و موفق در ارتباط باشیم. کلماتی که شما انتخاب می‌کنید می‌توانند باعث شوند آدم‌های دیگر در مورد خودشان نظر بهتری داشته باشند و هم‌چنین باعث شود شما نیز درباره‌ی خودتان احساس بهتری داشته باشید

   9. آنها از شکست‌های دیگران صحبت نمی‌کنند…

  می‌دانم! همه دوست داریم کمی درباره‌ی شایعات حرف بزنیم. همه ما دوست داریم کمی درباره‌ی چیزهای ناپسند بشنویم. مشکل اینجا است ما از آدم‌هایی که باعث این شایعات می‌شوند خوش‌مان نمی‌آید و مطمئنا به آنها احترام هم نمی‌گذاریم.

  به دیگران نخندید. هنگامی که چنین می‌کنید اشخاص دور و برتان گمان می‌‌برند گاهی اوقات به آنها هم می‌خندید.

  10. و آنها به سادگی شکست‌های‌شان را می‌پذیرند

  اغلب تصور می‌شود آدم‌های بسیار موفق، کاریزما دارند زیرا موفق‌اند. موفقیت آنان یک اثر هاله‌ای[۱] ایجاد می‌کند. مثل یک درخشش.

  کلمه‌ی کلیدی وانمود کردن است.

  شما برای پر جذبه و کاریزماتیک بودن نیاز ندارید بسیار موفق باشید. سطح براق رو را بتراشید و در زیر آن بسیاری از افراد موفق جذابیت و کاریزمای یک صخره را دارند!

  اما برای بسیار کاریزما بودن باید بسیار اصیل و حقیقی باشید.

  فروتن باشید. اشتباهات‌تان را بپذیرید. یک داستان پندآموز باشید. و به خودتان بخندید.

  در حالی که هیچ‌گاه نباید به دیگران بخندید، همیشه باید به خودتان بخندید. دیگران به شما نخواهند خندید. دیگران با شما خواهند خندید.

  منبع: بازده


 

معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

چهارشنبه 21 مهر 1395 02:48 ب.ظ

 

معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

 • معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  موتورسیکلت کروزر MGX-21 جلوه ای از ترکیب ذوق و سلیقه ایتالیایی و سبک آمریکایی است که با عبور از محدودیت های سبک سنتی به نوعی وارد قلمرو علمی تخیلی شده است.

  عصرایران؛ محمد مهدی حیدرپور - تیره، زیبا، جذاب. این‌ها صفاتی هستند که به طور معمول در یک موتورسیکلت به دنبال آنها هستیم. از این رو هنگامی که با موتورسیکلت موتو گوتزی MGX-21 Flying Fortress روبرو می شوید، زیبایی و قدرت چشمگیر آن نخستین چیزهایی هستند که به چشم می آیند.

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، موتورسیکلت کروزر MGX-21 جلوه ای از ترکیب ذوق و سلیقه ایتالیایی و سبک آمریکایی است که با عبور از محدودیت های سبک سنتی به نوعی وارد قلمرو علمی تخیلی شده است. پیشرانه بلوک بزرگ وی شکل با چهار سوپاپ موتو گوتزی MGX-21 توانایی تولید 96.6 اسب بخار نیرو در دور موتور 6,500 و 89 پوندفوت گشتاور در دور موتور 3,000 را دارد. نیروی تولید شده توسط یک جعبه دنده 6 سرعته به آسفالت جاده منتقل می شود.

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  از دیگر ویژگی های این موتورسیکلت می توان به رینگ های فیبر کربنی، سامانه کنترل جریان بنزین سواری با سیم، و کنترل کشش تکامل یافته برای سواری راحت و نرم اشاره کرد. موتو گوتزی MGX-21 به پوشش های سر سیلندر قرمز رنگ، بدنه فیبر کربنی، بادشکن گسترش یافته، زین مسافر و پنل های جانبی زیر زین مجهز شده است. موتو گوتزی سامانه اطلاعات‌سرگرمی خود را نیز به همراه این موتورسیکلت ارائه کرده است. قیمت پایه دژ پرنده موتو گوتزی 21,990 دلار است.

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  معرفی دژ پرنده موتو گوتزی!

  برای خواندن مطالب بیشتر در زمینه علم و فناوری به اینجا مراجعه کنید.


 

عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)

شنبه 17 مهر 1395 12:16 ب.ظ

 

عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)

 • عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)

  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)

  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)

  تصاویر جالب و دیدنی که ستاره های مشهور و پر طرفدار در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند و ما هم در زیر آن ها را آورده ایم. 

  امید جان حاجیلی، بمب افکن موسیقی پاپ کشورمان 33 ساله شده است. تبریک بی پایان به امید عزیز. امیدواریم نزدیکان و عزیزانِ امید متوجه چراغ قرمزِ سنِ امید شده باشند و هر چه زودتر آستین ها را برای او بالا بزنند!
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)فصلِ پاییزیِ مریلا زودتر از بقیه عزیزان فرا رسیده است و اولین عکس پاییزی را به این زیبایی ثبت کرده است.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلام و عرض ادبِ شرلوک وارِ حسین خان محب اهری در حاشیه یک مراسم. آرزوی سلامتی کامل داریم برای مرد دوست داشتنی سینما و تلویزیون. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکسی که پولاد کیمیایی از پدر عزیزش در بخش تاریخ ایران در موزه لوور پاریس گرفته است. طبق گفته های پولاد در این بخش از موزه مدام از گاز اشک آور استفاده می شود. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی اشکان خطیبی در کافه ی تاریخی لوورِ پراگ، شهرِ کافکا، با یادی از گرگور زامزا (در برخی ترجمه ها؛ گریگوری سامسا) که در “مسخ” کافکا تبدیل به سوسک شد. سلفی ای که اشکان با این لوکیشن و پوزیشن گرفته، سقف آمالِ هزاران کافه نشینِ لامپ در سرِ تهرانی است. چه جگر هایی که با این پست آتش نگرفته است!
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکسی جالب از کودکی های قیمت، مربوط به زمانی که دایره کالاهای در دست عرضه اش در باتری قلمی و دستمال جیبی خلاصه میشد و مثل امروز دبدبه و کبکبه نداشت. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی رفقای 14 ساله در سینما به صرف پاپ کُرن. خودِ سینماگران در طول 120 دقیقه فیلم خرچ خرچ پف فیل میخورند و نوش جانشان، بعد برخی عزیزان چنان به مردمی که خوراکی به سینما می برند چپ چپ و “متاسفم برای این قشر از جامعه ی بدون درک”طور نگاه می کنند که انگار نماینده تام الاختیار کاپولا در سینماهای تهران هستند! کسی هم نیست که بهشان بگوید شما بشین فیلمتو ببین و تاسفتو بخور عزیزم! 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)پل حافظ، خیابان لولاگر، کوچه ای شلوغ، مردم نشسته بر روی صندلی های پلاستیکی و جعبه های نوشابه، ژامبون سُسی و کلی نوستالژی. پیتزا داوودِ تهران، اولین پیتزافروشی تهران است که مهراب و نیروانا هم از مشتری هایش هستند. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سحر قریشی عکسی از کاراکتر مورد علاقه اش در تلویزیون ایران به اشتراک گذاشت. کسی که الهام بخش سحر و یکی از دلایل اصلی روی آوردن او به تلویزیون و سینما بود. معرفی میکنم؛ استاد دون دون!
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مهدی ماهانی دیروز برای چندمین بار در طول دو هفته اخیر مورد عمل جراحی قلب قرار گرفت. امیدواریم موضوع نگران کننده ای در مورد قلب مهدی وجود نداشته باشد و بزودی حالش خوب شود. علی لهراسبی شب پیش از عمل به عیادت مهدی ماهانی رفته بود که عکسش را می بینید. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکسی از پوریا پورسرخ در حال اسپانیا گردی با شلوارک و بدنی آماده! الآن یکی از نشریات عزیز وطنی با دیدن این عکس، دست هایش را از روی ذوق به هم میمالد و “آخ جون” گویان، آخرین جلد از دایره المعارف فحش های ناموسی را ورق می زند و دست به قلم می شود.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)روزی که عمو خسرو شکیبایی به تماشای کنسرت امیر تاجیک در جزیره کیش رفت و یکی از بهترین خاطرات زندگی هنری او را رقم زد. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)کودکان شین آبادی دیگر کودک نیستند، نوجوانانِ بالغ و خوش تیپی شده اند مثل باقی هم سن و سال هایشان. با این تفاوت که یک حسرت و داغِ کهنه و همیشه سوزان همراه آن هاست. آهِ نداشتن بخاری استاندارد، لعنِ معلمی که درب را قفل کرد، حسرت یک جراحِ پلاستیک…

  ممنون از چهره هایی که این دورهمی را در کنار این عزیزان برگزار کردند: فریبا نادری، ساغر عزیزی، شهره سلطانی، رویا نونهالی، مریم سلطانی، سارا خوئینی ها و سایر عزیزان.

  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)حمید خان لولایی در حاشیه یک جشن عروسی. تیپ زده و منتظر آمدن دوستانش است تا با هم به جشن بروند و بترکانند! بدون رفقا در کنار یک مشت پیر پاتال اصلاً به ایشان خوش نمی گذرد. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)نمیدانم کِی، ولی منصور ضابطیان آخر سر یک روز بر سر همین سلفی های یهویی خود را به “زبانم لال” خواهد داد. ببینید کِی گفتم! 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)به گزارش پارس ناز مریم معصومی، شهین تسلیمی، حبیب دهقان نسب و نیما شاهرخ شاهی. همه چیز برای یک سریالِ آبکی و آنتن پُر کُن آماده است!
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)حالِ ننه علی خوب نیست و به کمک نیاز دارد. مشهدی هایی که گروه خونی شان AB منفی است و تمایل به کمک دارند میتوانند با این شماره (در کپشن) تماس گرفته و اقدامات لازم برای اهدای خون را انجام دهند. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مجید صالحی هم برای مادرِ دوست صمیمی اش دست بکار شد.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکسی قدیمی که فرامرز قریبیان در میان بزرگان دوبله ایران نشان میدهد. عکسی که مربوط به پشت صحنه دوبله فیلم “یاغی” ساخته زنده یاد جهانگیر جهانگیری است. با حضور اساتید تورج مهرزادیان، زنده یاد خسرو شایگان، زنده یاد عطا الله کاملی و زنده یاد احمد رسولزاده.

  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)وقتی دلت به راه نیست، ولی سرت به راه است که خروجی اش می شود از این حلقه های دو مرحله ای! حال مانده ایم به سمانه خانم تبریک بگوییم یا نه! علی الحساب یک تبریک بدون دلیل تقدیم ایشان می کنیم تا اگر از آن قضیه خبری نباشد، بخاطر خودِ حلقه تبریک گفته باشیم! مبارک باشد!
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)یکی از معدود نمایش های خوب چند هفته اخیر مثل هر نمایش دیگری به اجرای آخر رسید و تمام شد. تئاتر “همسایه آقا” ساخته حسین کیانی و با هنرنمایی شهرام حقیقت دوست، مهدی پاکدل، امیر دلاوری و سایر عزیزان باید جا و نوبت اجرای خود را به یک نمایش دیگر بدهد. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)اصغر خان فرهادی هنوز عرق فروشنده خشک نشده راهی اسپانیا شده است تا فیلم جدیدش را کلید بزند. فیلمی به زبان اسپانیایی و با بازی خاویر باردم و پنه لوپه کروز دو ستاره ی نامدار هالیوود. فیلمی که سرانه مصرف “آب یخ” در منزل مسعود فراستی و بهروز افخمی را به شدت افزایش خواهد داد. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)اندیشه ی عزیز در مراسم اکران خصوصی فیلم “هیهات” که فیلمی چند کارگردانه (دانش اقباشاوی، هادی ناییجی، هادی مقدم‌ دوست، سید روح‌ الله حجازی) است و در گروه هنر و تجربه اکران عمومی خواهد شد. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)دربیِ پایتخت و هر چی که هست با تمام بازارگرمی ها، کل کل ها و کُری خوانی ها، با نمایشی کاملاً نزدیک به انتظار تمام شد تا انگشتانِ یک ملت کمی به خودشان استراحت بدهند. ممنون از دو تیم محبوب پایتخت که شرایط را برای صدرنشینی تراکتور فراهم کردند. بوس بهشان.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکس های بازیگران افسانه خانم بایگان هم در اکران فیلم “هیهات” حضور داشتند. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)علی ضیا برای عکس هایش از مردم ایده میگیرد و از آنها درخواست ژست می کند. آخرین خروجی این موضوع را هم مشاهده می کنید. این هم نوعی تعامل خلاقانه با مردم است! 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)بهرام رادان با این عکس قدیمی بار دیگر تاکید کرد که “بچه خوشگل بودیم، وقتی بچه خوشگل بودن مُد نبود!”.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)رز رضوی پس از گذراندن یک دوره سرماخوردگیِ سخت، با آمادگیِ خوب و درخور ستایش، در منظر عموم حاضر شد. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)– پسرم! بیا وایستا اینجااااا، در دل این نگاه دوربین هااا!

  + باشه بابایی.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)ساقی زینتی بازیگر کهنه کار تلویزیون و سینما این روز ها در اردوهای جهادی و خیرخواهانه پای به پای سایر عزیزان در حال کمک رسانی و فراهم کردن شرایط مناسب تحصیل برای ساکنین مناطق محروم است. دمش گرم واقعاً. با این کار اگر آخر ماجرای شهرزاد 2 را هم لو بدهد، فدای سرش!
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)قبل تر ها وقتی در پشت صحنه کنسرت ها عکس یادگاری می گرفتند خود جناب خواننده هم در گوشه ای در تصویر حضور داشت، ولی گویا دیگر دلیلی برای این موضوع دیده نمی شود. سلفی الیمرا شریفی مقدم در کنار کیانوش رستمی و آزاده نامداری در حاشیه کنسرت بابک جهانبخش. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)پدر بهاره رهنما شب گذشته به تماشای نمایش دخترش رفته بود که باعث شد این پست رقم بخورد. “قدرتمند” و “موفق” دو واژه ای که بهاره رهنما، خیلی عادی در بیان خصوصیاتِ خودش بکار برده است. ما عبارت “دارای اعتماد به نفسِ تخیلی” را به این دو واژه اضافه می کنیم تا تعریفش کامل تر و جامع تر شود.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی الناز شاکردوست به همراه تهمینه میلانی و دوست عزیزشان در کنار پارسا پیروزفر پس از تماشای نمایش ایشان یعنی “ماتریوشکا” در تماشاخانه ایرانشهر. نمایشی الهام گرفته از برخی داستان های آنتون چخوف که پارسا پیروزفر تنها بازیگر آن است و طراحی، نویسندگی و کارگردانی آن را هم بر عهده دارد.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)چاکریم قارداش، کاری نکردیم که، وظیفه بود. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)ابراز همدردی یغما گلرویی با قربانیانِ عید اخیر. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی زیبا بروفه و همسر جان به همراه یک کپشنِ مامانبزرگی.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)خب خدا را شکر جایزه تان را هم که گرفتید. پس هر چه سریعتر برگردید! ممنون. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی امیرحسین آرمان و یکی از طرفدار های دو آتیشه اش. شما هم وقتی که میگویند طرفدارِ دو آتیشه و یا چند آتیشه، یاد اجاق گاز و فندکِ اتمی می افتید یا فقط ذهن من بیمار است؟!
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)با عرض معذرت خدمت تمامی فخری خانم های جمع و همچنین تمامی دیوار های شهر، می رویم سراغ عکس بعدی. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)گلاره عباسی و ماهچهره خلیلی در مراسم اکران خصوصی فیلم “هیهات”. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)– سلام آقای صادقی، از طرف برنامه ی…

  + فقط به شرط پخش تو اعیاد میتونم بیام.

  – یعنی هیچ جوره تو روزای دیگه راه نداره؟

  + نه.

  – اوکی پس، هماهنگ میکنیم و باهاتون تماس میگیریم.

  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)ابراز علاقه فریبا کوثری به برادر عزیزش، بی آنکه بداند چطور.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مهران احمدی با سَری مشعشع و لباسی قرمز، برای هر دو تیم پایتخت آرزوی موفقیت کرد. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سیامند رحمان قهرمان خوش رو و همیشه خندان کشورمان در وزنه برداریِ سنگین وزن پارالمپیک کاری کرد که نه رقیبان حرفی برای گفتن داشته باشند و نه هیئت ژوری توان سنگ اندازی داشته باشد. او حالا ” قوی ترین” مردی است که جهان تا بحال دیده، تنها کسی که بالای 300 کیلوگرم را مهار کرده! او پهلوان سیامند رحمان از اشنویه است.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی زیبای سید احمد خمینی در کنار پدر و برادر عزیزش در حیاط منزل پدری حضرت امام (ره) در خمین.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سیما خضر آبادی، فریبا نادری، سپیده خداوردی و مهسا کرامتی در خندوانه. چه روز پرکاری داشته باشد این نشریه وطنی عزیزمان! (که در عکس پوریا پورسرخ به آن اشاره شد) 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مهرداد پولادی پیدا شد!
  اشکان جان بیزحمت بگیر نگهش دار تا مسئولین نظام وظیفه خودشان را برسانند! میدانی چند ماه است علافشان کرده؟!
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)لیندا کیانی و الناز شاکردوست در اختتامیه “مادام باترفلای”. قرار است این مادام باترفلای به زودی با مستر کِرَبس (صاب کارِ باب اسفنجی) آشنا شوند، انشاالله که باب میل هم در می آیند و یک شیرینی هم نصیب ما می شود. (مادام باترفلای نام گالری عکس های مهدی منصوری است.)
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مگر خالق دایی جان ناپلئون و ناخدا خورشید در اُپل کورسا جا می شود؟ فکر می کنید که او در جاده است و روی زمین! تقوایی و ذهن های ماورایی را فقط در قاب آسمان و پرواز می شود تصور کرد، اصلا فایده ی زمینی که تقوایی اش فیلم نمی سازد چیست؟ زمینی که دیگر کیارستمی هم ندارد! زمینی که بیضایی اش هم در خاک غربت است!*
  *متن از ایمان عبدلی
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)بنیامین بهادری با این ترفندِ ساده آن تک صندلی باقی مانده و بدون مشتری یکی از کنسرت هایش را هم فروخت! 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)بهترین و خوشحال کننده ترین خبر چند روز گذشته را همایون شجریان روی صفحه اینستاگرام اش گذاشت؛ حال استاد شجریان بهتر است و به ایران بازگشته است. امیدواریم روند بهبودی استاد شجریان همین طور خوب پیش رود و به امید خدا صحت کامل حاصل گردد. دعای همه ما در این راه همراه با خسروی آواز ایران است. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)هانیه توسلی هستند، یک گربه بازِ تمام عیار! 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)شما جاری هستید؟! من فکر کردم پس سپرده پلند مدت هستید! #هار_هار_هار 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)وقتی تیمِ رقیب در دقیقه 90 گلِ آفساید می زند.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)دلتنگی چرا بهاره جان؟! پاشو برو چهارراه ولیعصر یک تئاتری چیزی اجرا کن، حالت خوب می شود.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)الهام خانم حمیدی کماکان از قلب هلند برای مردم ایران آرزوهای خوب دارد. من نمیدانم این عزیزان چرا وقتی در وطن هستند هیچ آرزویی برای کشورشان ندارند، ولی تا پایشان به به اروپا می رسد آرامش و سلامتی مردم ایران ارزش پیدا می کند. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکس یادگاری سلین خانمِ سلیمی با کمیل قاسمی و قاسم رضایی در مراسم تجلیل از قهرمانانِ مازندران. 
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)معرفی می کنم؛ بانوی طلایی ورزش ایران، افتخارآفرین کشورمان، پرافتخارترین ورزشکار زن تاریخ ایران: زهرا نعمتی. زهرا خانم طلای رشته ی تیر اندازی را گرفت. در دوره قبلی هم طلا گرفته بود. انشاالله دوره ی بعدی هت تریک طلا خواهد کرد.

  همچنین تقدیر می کنیم از ساره جوانمردی که از این مسابقات دو طلا شکار کرده است، یکی از آن ها را هم در رقابت مختلط با مردان به دست آورده است. افتخار کردن به این شیرزن ها چقدر لذت بخش است.

  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)چند روز پیش مصاحبه ای تلخ و پر از بغض و گلایه از ابوالفضل پورعرب منتشر شد که واکنش های زیادی به دنبال داشت. متفاوت ترین آن ها واکنش احسان علیخانی بود که در زیر ملاحظه می کنید. آرزوی سلامتی و عزت داریم برای سوپراستار دهه هفتادِ سینمای ایران.

  به پایان مطلب رسیدیم. تا فردا مراقب خود باشید.

  یا علی.
  عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)

  برترین ها


 

تماشا کنید: اولین ویدیوی گیم‌پلی از بازی Sniper Elite 4 شما را به مبارزه با بزرگان دعوت می‌کند

چهارشنبه 7 مهر 1395 08:05 ب.ظ

 

اولین ویدیوی گیم‌پلی از بازی Sniper Elite 4 شما را به مبارزه با بزرگان دعوت می‌کند

 • اولین ویدیوی گیم‌پلی از بازی Sniper Elite 4 شما را به مبارزه با بزرگان دعوت می‌کند

  ساعاتی پیش Rebellion، ناشر سری بازی‌های Sniper Elite، اولین ویدیوی گیم‌پلی رسمی از بازی Sniper Elite 4 را منتشر کرد. این ویدیو گیم‌پلی علاوه بر نمایش جزییات مناسبی از محیط بازی، نشان می‌دهد که استودیو سازنده، قصد دارد در مرحله‌ای با نام Target Fuhrer امکان هدف قرار دادن هیتلر را برای باری دیگر در اختیار کاربران قرار دهد. جزییات بیشتر و این ویدیو گیم‌پلی را در ادامه دنبال کنید.

  از زمان معرفی بازی Sniper Elite V2 در سال 2012 تا به‌کنون، سازندگان این عنوان از بازی‌ها به کاربران این امکان را داده اند که در مرحله‌ای اضافه برای کشتن هیتلر، رهبر حزب نازی در جنگ جهانی دوم، تلاش کنند. طبق اولین ویدیوی گیم‌پلی از بازی Sniper Elite 4 که امروز منتشر شد، مشخص شد که این بازی نیز دارای این مرحله هیجان انگیز است. طبق اطلاعات در دسترس این مرحله قابلیت آن را دارد که حتی توسط دو نفر به صورت همزمان دنبال شود، اما در حال حاضر Rebellion قصد دارد آن را تنها در اختیار کاربرانی که بازی Sniper Elite 4 را به صورت پیش خرید تهیه کرده‌اند قرار دهد.

  داستان بازی Sniper Elite 4، به بررسی بلافاصله وقایع پس از بازی Sniper Elite III که در سال 2014 عرضه شد می‌پردازد. به این ترتیب کاربران در این بازی کنترل شخصیت اصلی بازی، در سال 1943 در جنگ جهانی دوم و در کشور ایتالیا را برعهده خواهند گرفت. نام شخصیت اصلی این بازی Karl Fairburne نام دارد که در هنگام جنگ جهانی دوم به عنوان "یک تیرانداز حرفه‌ای" در کنار دیگر مردان و زنان مشغول دفاع از کشور خود است.

  تریلر جدید منتشر شده از این بازی به خوبی نشان می‌دهد که بازی Sniper Elite 4 نیز قرار است سبک و سیاق موفق نسخه‌های پیشین از این عنوان از باز‌ی‌ها را حفظ کند. علاوه بر این همچون گذشته با فراهم شدن شرایط خاص امکان دنبال کردن مسیر حرکت گلوله به درون بدن دشمنان میسر خواهد بود.

  چندی پیش و در نمایشگاه E3 ویدیوی گیم پلی غیر رسمی از این بازی منتشر شد که 27 دقیقه از تلاش کاربران برای به اتمام رساندن یکی از مراحل این بازی را به نمایش می گذاشت. بازی Sniper Elite 4 قرار است در چهاردهم فوریه سال آینده میلادی (26 بهمن) برای کنسول‌های بازی PlayStation 4 و Xbox One و همچنین کامپیوترهای خانگی عرضه شود. این بازی قرار است با وضوح Full HD بر روی کنسول‌های بازی تولید شده توسط سونی و مایکروسافت در اختیار کاربران قرار بگیرد.

  منبع: GameSpot

  کیس و پاور گرین

  پلکستور گارانتی آواژنگ

  مطالب مرتبط :

  آخرین مطالب را از طریقRSS دنبال کنید یا مشترک خبرنامه شوید:

  به اشتراک بگذارید

  نظر خود را اضافه کنید.

  ارسال نظر بدون عضویت در سایت

  نظرات (2)

  چسبانده شده ها

  محبوب ها


 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات